O nas

O ARS PROJEKT

Firma ARS Projekt powstała z pasji do pięknych przestrzeni, dobrego designu i najlepszej jakości mebli. Razem z naszą firmą stworzysz swoją przestrzeń życiową, z zaangażowaniem zajmiemy się projektem wnętrz jak i unikatowego mebla. Przy tworzeniu projektów kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem, tak aby każdy mebel oraz każde wnętrze były tworzone na miarę potrzeb i oczekiwań.

ARS Projekt z siedzibą w Polsce, posiada oddział we Francji, gdzie z powodzeniem od lat obsługujemy Klientów indywidualnych i biznesowych. Tworzymy wnętrza i eksportujemy meble produkowane na indywidualne zamówienie, dokładając starań o najwyższą jakość naszej rodzimej produkcji.

Sztukę kreacji wnętrz kuchennych i mebli na wymiar zdobyłam pracując w Polsce i we Francji na rożnych stanowiskach: projektanta, sprzedawcy i managera eksportu na rynki zachodnie. Wieloletnie obserwacje procesu technologicznego, obsługi klienta, również zagranicznego, pozwoliły mi zdobyć dużą wiedzę w zakresie zarządzania firmą projektowo-produkcyjną.

Firma ARS Projekt jest kwintesencją dbałości o najwyższą jakość produktu.

Projektowanie wnętrz pozwala nam zaplanować maksymalnie funkcjonalne umeblowanie. Tworzymy wizualizacje, dzięki którym nasi Klienci jeszcze przed złożeniem zamówienia mogą zobaczyć, jak meble będą wyglądały w ich mieszkaniach, domach czy biurach.

Na najlepsze efekty pracuje zespół doświadczonych fachowców, którzy dbają o perfekcyjne wykończenie każdego detalu.

Naszej pracy przyświeca nadrzędna idea, to aby finalnym produktem było skomponowanie idealnego wnętrza, funkcjonalnych i pięknych mebli, tak aby stworzyć Państwa codzienny świat przyjaźniejszym.

Na sukces ARS Projekt składa się wiele realizacji dla Klientów prywatnych oraz firm w Polsce i we Francji.