Oferta

Kompleksowy projekt wnętrz, to proces:

1.

Poznajmy się

Na pierwszym spotkaniu omawiane są oczekiwania i preferencje Inwestora dotyczące funkcji i charakteru wnętrza. Celem spotkania są też ustalenia z Klientem, dotyczące wystroju wnętrza i uwzględnienie wymagań wszystkich domowników. Ważne są nie tylko ulubione kolory czy styl, ale również to jak spędzany jest wolny czas, jakie aspekty życia są integralne z aranżacją pomieszczeń mieszkalnych. Kolejnym krokiem jest sporządzenie dokładnej inwentaryzacji pomiarowej i fotograficznej pomieszczeń. Jeżeli budynek jest na etapie budowy, projektowanie odbywa się na podstawie rzutów architektonicznych.

Poznajmy się
2.

Tworzymy razem

W kolejnym kroku zaczyna powstawać projekt wnętrza, w przeciwieństwie do wielu firm na rynku, od razu przedstawiam cały projekt w 3D, zamiast kilku koncepcji rzutów na płasko pozbawionych kolorów i trójwymiarowości, dzięki czemu Klient nie musi się domyślać jak będzie wyglądał jego dom, ponieważ od razu pracujemy na fotorealistycznych wizualizacjach. Wizualizacje przedstawiają zaprojektowaną architekturę wnętrza, proponowany rodzaj i rozmieszczenie materiałów wykończeniowych. Zawierają także propozycje wyposażenia i oświetlenia. Za pomocą wizualizacji omawiamy zastosowane rozwiązania, modyfikujemy i dostosowujemy zgodnie z sugestiami Inwestora. Wynikiem takich działań jest wypracowanie ostatecznej wersji projektu wizualnego wnętrz.

Tworzymy razem
3.

Sprawy techniczne i zakupy

Po zaakceptowaniu przez Klienta projektu koncepcyjnego w formie wizualizacji przygotowywana jest kompletna dokumentacja techniczna zawierająca wszelkie niezbędne wytyczne i informacje do zrealizowania projektu. Dokumentacja zawiera między innymi rysunki techniczno budowlane, rysunki branżowe, zestawienia ilości i rodzaju wyposażenia i materiałów użytych w projekcie, rysunki nowo projektowanych zabudów meblowych, rysunki detali projektowych itp. Na podstawie rysunków technicznych, można zająć się całym procesem zakupowym materiałów wykończeniowych.

Sprawy techniczne i zakupy
4.

Nadzorujemy

Ostatnim etapem jest nadzór autorski polegający na odpowiednio zaplanowanej logistyce dostaw materiałów oraz właściwym przebiegu prac wykończeniowych, tak aby cały proces wykończenia wnętrz przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Nadzorujemy

Każda wycena jest indywidualna i każdy Klient potrzebuje czegoś innego, a każde tworzone przeze mnie wnętrze jest odpowiedzą na indywidualne potrzeby Klienta. Współpraca z moim biurem projektowym, daje dowolność wyboru w kwestii zakresu mojej pracy.

Cena za projekt uzależniona jest od wielu czynników, m. inn. wielkości i skomplikowania projektu , lokalizacja, czasu realizacji, liczby godzin nadzoru autorskiego i tym podobne. Dlatego też na mojej stronie nie znajdziesz cennika, chcąc poznać kosztorys projektu, najlepiej jest zadzwonić, lub napisać krótkiego maila, załączając rzut inwestycji lub podając lokalizację i opis przestrzeni do zaprojektowania.